taxi schwechat bratislava, taxi bratislava schwechat, taxi schwechat

Taxi na Schwechat

Komfortný odvoz na letisko

Taxi Schwechat Bratislava

Bezpečné taxi z letiska

Taxi pre firmy

Riešenie pre Váš biznis

Taxi Bratislava Schwechat

O nás - Taxi Bratislava Schwechat

Službu Taxi-Bratislava-Schwechat prevádzkujeme skrz našu materskú spoločnosť MOON Chauffeur Service, ktorú sme založili už pred viac, ako šiestimi rokmi. Za tento čas sme nazbierali bohaté skúsenosti s prepravou, či službou taxislužbou. Odviezli sme niekoľko svetových, či slovenských osobností. Vytvorili sme dlhoročné firemné spolupráce, ale hlavne vytvorili sme si vzťah s našimi súkromnými klientmi. V dnešnej dobe je to už niekoľko stoviek klientov, ktorí sa na nás pravidelne obracujú pri svojej ceste na Vienna Int. Schwechat (VIE)

Taxi Bratislava Schwechat pre Vašu ďalšiu cestu

Objednajte si taxík cez náš jednoduchý formulár, alebo nám zavolajte

Sme Taxi-Schwechat.eu a toto sú naše prednosti

Staráme sa

O našich hostí a šoférov sa staráme s rešpektom. Dbáme na to, aby boli naše služby a support výnimočnými. Na našej komunite šoférov nám záleží.

 

Radi sa prispôsobujeme

Či už sa Vaše plány začali meniť počas hodinového prenájmu, alebo potrebujete prehodiť odchody hostí, náš ochotný dispečing je tu neustále pre Vás.

Sme čestní

Ku každému sa správame s vysokou úrovňou rešpektu – presne tak, ako by sme chceli, aby sa iní správali k nám. Vždy konáme čestne. Máme uzatvorené všetky dôležité poistenia a licencie.

 

Nastavujeme latku

Neustále hľadáme nové spôsoby, ako byť lepší. Našimi skúsenosťami a aj poučeniami z našich chýb meníme službu na zážitok. Sme tu preto, aby sme prekonali Vaše očakávania. 

 

Sme spoľahliví

Poskytujeme spoľahlivú službu . Získanú dôveru si udržujeme. Pracujeme so spoľahlivými šoférmi. Budujeme stabilní tím ľudí, ktorí sa na seba môžu navzájom spoľahnúť.

"Váš let neustále sledujeme a tak presne vieme kedy skutočne pristanete. Každé vyzdvihnutie je pre nás dôležité a jedinečné"

Pozrite si tiež

Airport Taxi

Komfortné riešenie prepravy na bratislavské letisko. Objednajte si taxi cez náš formulár

 

Taxi Bratislava Schwechat

Bezpečný odvoz z Bratislavy na viedenské letisko Schwechat (VIE) a späť

Taxi pre firmy

Mesačný výpis jázd, fakturácia, či 24/7 podpora

Taxi Bratislava Schwechat: Najlepší spôsob, ako sa dostať z viedenského letiska do Bratislavy

Cestovanie z letiska do centra mesta môže byť často stresujúce, ale s našimi službami Taxi Schwechat sa môžete spoľahnúť na pohodlnú a rýchlu prepravu. Naše taxi služby sú navrhnuté tak, aby zabezpečili vašu bezpečnosť a pohodlie počas celej cesty.